Jak przygotować zapytanie ofertowe (RFQ) na rury i kształtki miedziowo-niklowe, aby od razu uzyskać odpowiednie kształtki, kołnierzki oraz certyfikaty
Wprowadzenie
Jeśli kiedykolwiek otrzymałeś przesyłkę kołnierzy „Cu-Ni 90/10”, a okazało się, że ich skład był bliższy proporcji 80/20, albo czekałeś dodatkowo trzy tygodnie, ponieważ format certyfikatu badań hutniczych nie odpowiadał specyfikacji Twojego projektu, to już wiesz: zapytanie ofertowe (RFQ) to punkt, w którym zaczynają się większość problemów związanych z zakupem stopów miedzi i niklu .
Kształtki, kołnierzki oraz towarzyszące im certyfikaty ze stopów miedzi i niklu znajdują się na styku nauki o materiałach, norm międzynarodowych oraz zgodności z wymaganiami projektowymi. Nieprecyzyjne RFQ prowadzi do nieprecyzyjnej oferty. A w projekcie z wykorzystaniem wody morskiej nieprecyzyjność kosztuje drogo.
Ten przewodnik wyjaśnia dokładnie, co należy zawrzeć w ofercie na miedź-nikiel, aby pierwsza otrzymana oferta mogła zostać natychmiast wykorzystana do złożenia zamówienia zakupowego.
Krok 1: Ustal dane inżynieryjne przed napisaniem nawet jednej linii
Użyteczna oferta zakupowa opiera się na pracach inżynieryjnych już ukończonych, a nie na pracach inżynieryjnych, które dostawca ma wykonać . Zanim otworzysz program pocztowy, powinieneś być w stanie zapisać poniższe informacje na jednej stronie:
-
Płyn roboczy : chłodzenie wodą morską, balast, gaśnica, roztwór solny lub medium chemiczne
-
Temperatura projektowa oraz minimalna temperatura pracy
-
Ciśnienie projektowe oraz wszelkie przejściowe przeciążenia lub uderzenia hydrauliczne
-
Maksymalna stała prędkość przepływu (m/s) w miejscu połączenia
-
Środowiska zewnętrznego zanurzone, strefa chlupienia, zakopane, wewnątrz pomieszczeń lub strefa odporna na ogień
Te pięć pozycji określa, czy zakupisz stop miedzi i niklu w proporcji 90/10, 70/30 czy stop o wyższej zawartości niklu do danego zastosowania . Jeśli nie potrafisz na nie odpowiedzieć, zatrzymaj się i uzyskaj odpowiedzi przed wystawieniem zaproszenia do złożenia oferty (RFQ). Dostawca nie może wykonać tego projektowania za Ciebie — a jeśli spróbuje, to obydwoje będziecie zgadywać.
Krok 2: Określ stop według numeru UNS, a nie według przydomka
"Cu-Ni 90/10" nie jest specyfikacją. Jest to przydomek.
Twoje zaproszenie do złożenia oferty (RFQ) musi zawierać dokładny oznacznik UNS:
-
C70600 dla miedziowo-niklowego stopu 90/10 (Werkstoff 2.0872)
-
C70620 dla wersji spawalnej ze sterowaną zawartością węgla
-
C71500 dla miedziowo-niklowego stopu 70/30 (Werkstoff 2.0882)
-
C71520 dla wersji spawanej 70/30
Ma to znaczenie, ponieważ zakresy składu chemicznego – w szczególności zawartość żelaza i manganu – bezpośrednio wpływają na odporność na korozję w wodzie morskiej zawartość żelaza w stopach miedzi i niklu musi być utrzymywana w określonym zakresie (zwykle 1,0–1,8 % dla stopu 90/10), aby właściwie utworzyła się ochronna warstwa powierzchniowa. Kołnierz spełniający ogólną definicję stopu „90/10”, ale zawierający żelazo poniżej minimalnego poziomu, będzie ulegał przyspieszonej korozji w przepływającej wodzie morskiej .
W Państwa zapytaniu ofertowym powinny znaleźć się:
| Parametr | Co należy określić |
|---|---|
| Stop | UNS C70600 / C71500 z zakresami składu chemicznego |
| Standard produktu | ASTM B466 (rurociągi bezszwowe), ASTM B467 (rurociągi spawane), ASTM B151 (pręty/prostokąty do kołnierzy kute), ASTM B122 (blachy) |
| Standard wymiarowy | ASME B16.9 (kołnierze spawane czołowo), ASME B16.11 (kołnierze kute), ASME B16.5 (kołnierze flancowe) |
| Wymagania dotyczące ciśnienia | Klasa 150, 300, 600 itd. dla kołnierzy flancowych; 2000, 3000, 6000 lb dla kołnierzy kutych |
Dla kształtek do spawania czołowego odpowiednim standardem jest ASTM B466/B466M dotyczącym bezszwowych kształtek miedziowo-niklowych, podczas gdy ASTM B467 obejmuje kształtki spawane. MSS SP-129-2021 określa wymagania dotyczące kształtek miedziowo-niklowych o średnicy nominalnej od NPS 1/4 do NPS 12 przeznaczonych do stosowania z rurami wyprodukowanymi zgodnie z MIL-T-16420K, ASTM B466/B466M oraz ASTM B467 . Jeśli w specyfikacji projektowej wymagany jest standard MSS SP-129, należy go uwzględnić w zapytaniu ofertowym — sygnalizuje to hutnikowi, że rozumiesz różnicę między standardami wyrobów a standardami wymiarowymi.
Krok 3: Określenie typu certyfikatu — oraz zrozumienie, o co dokładnie prosisz
To miejsce, w którym większość zakupujących traci czas i pieniądze. Pojęcie „certyfikat hutniczy” oznacza różne rzeczy dla różnych osób, a różnica między EN 10204 3.1 a 3.2 nie jest szczegółem technicznym — jest czynnikiem wpływającym na koszty i harmonogram.
EN 10204 3.1 to standardowy certyfikat inspekcyjny. Zawiera konkretne wyniki badań z rzeczywistej partii produkcyjnej, zweryfikowane przez upoważonego przedstawiciela kontrolnego producenta, który działa niezależnie od działu produkcyjnego. Certyfikat wydaje producent. Jest to dokument, który większość dostawców kształtek i kołnierzy miedziowo-niklowych udostępnia standardowo.
EN 10204 3.2 to ten sam dokument, ale zweryfikowany przez niezależnego inspektora zewnętrznego — zwykle przez organizację klasyfikacyjną lub niezależne biuro inspekcyjne, takie jak SGS, TÜV lub BV. Jest on wymagany w wielu projektach morskich i morsko-offshore’owych, gdzie użytkownik końcowy (właściciel statku, organizacja klasyfikacyjna lub wykonawca EPC) wymaga obecności niezależnego inspektora podczas badań.
Co powinno znaleźć się w Państwa zapytaniu ofertowym:
-
„Wymagany jest certyfikat badania hutniczego zgodnie z normą EN 10204 typu 3.1 dla każdego numeru topienia.”
-
Jeśli wymagany jest certyfikat typu 3.2: „Wymagany jest certyfikat inspekcyjny zgodnie z normą EN 10204 typu 3.2, zweryfikowany przez [ABS / DNV / CCS / LR / BV / RINA]. Koszty inspekcji niezależnej należy uwzględnić w ofercie.”
-
„MTC powinien zawierać skład chemiczny (w tym zakresy Fe i Mn), właściwości mechaniczne (wytrzymałość na rozciąganie, granicę plastyczności, wydłużenie) oraz stan obróbki cieplnej.”
Inspekcja przez stronę zewnętrzną zazwyczaj wydłuża harmonogram dostawy, ponieważ należy zaplanować inspekcję TPI i obecnić się na przeprowadzaniu badań. 2–4 tygodnie uwzględnij to w swoim RFQ od samego początku; dodawanie wymogu TPI po złożeniu zamówienia to sytuacja, w której harmonogramy się kłócą.
Krok 4: Podaj szczegółowe informacje o kołnierzach
Jeśli Twój dokument RFQ obejmuje kołnierze, nie wystarczy podać jedynie „kołnierz Cu-Ni, klasa 150”. Kołnierz pełni funkcję zarówno połączenia, jak i granicy korozji — to właśnie w tym miejscu kończy się stop i zaczynają się elementy mocujące, uszczelka oraz sprzężone urządzenia .
Podstawowe informacje o kołnierzach w dokumencie RFQ:
| Atrybut | Co należy określić |
|---|---|
| Typ flangi | Typ: kołnierz spawany do rury (WN), kołnierz nakładany (SO), kołnierz spawany do gniazda (SW), kołnierz ślepy, kołnierz z pierścieniem przesuwnym, kołnierz gwintowany |
| Powierzchnia stykowa | Typ powierzchni uszczelniającej: wypukła (RF), płaska (FF), pierścieniowa (RTJ) |
| Klasa ciśnienia | Klasa ciśnieniowa: 150 / 300 / 600 / 900 / 1500 / 2500 (ASME) lub PN 6–PN 100 (EN 1092-1) lub 5K–30K (JIS) |
| Standard wymiarowy | Standardy: ASME B16.5, ASME B16.47, EN 1092-1, DIN 86037, JIS B2220 |
| Harmonogram wiercenia | Dopasuj do harmonogramu połączonego rurociągu (Sch 10, Sch 40 itd.) |
Typowym błędem jest określenie klasy kołnierza bez podania jego powierzchni stykowej. Kołnierze klasy 150 RF i klasy 150 RTJ nie są wzajemnie zamienne, a wymagania dotyczące uszczelek i śrub różnią się całkowicie. Jeśli sprzężone urządzenie ma powierzchnię stykową typu RTJ, a Twój kołnierz przybywa z powierzchnią RF, otrzymasz zamówienie na przeróbkę, a nie gotowy element montażowy.
Krok 5: Nie zapomnij o śrubach i uszczelkami
To właśnie w zakupie stopów miedzi i niklu najczęściej występują problemy. Śruby i uszczelki nie są wykonane ze stopu miedzi i niklu — i nie powinny być. Muszą jednak zostać dobrze określone pod kątem klasy kołnierza, temperatury roboczej oraz środowiska morskiej wody słonej.
Dokręcanie dla kołnierzy Cu-Ni przeznaczonych do obsługi wody morskiej najczęściej stosowane materiały na śruby to:
-
B7 stal stopowa (A193 B7) z 2H nakrętkami — dopuszczalne dla klas 150/300 przy umiarkowanych temperaturach
-
B8 stal nierdzewna 304 lub B8M (stal nierdzewna 316) — lepsza odporność na korozję, nadaje się do większości połączeń śrubowych w wodzie morskiej
-
B16 (stal chromowo-molibdenowa) — do zastosowań w wysokich temperaturach
-
MONEL K-500 — do najbardziej wymagających zastosowań w wodzie morskiej, gdzie kluczowe jest zgodność galwaniczna z miedzią-nikiel
Spęgi materiał uszczelki musi być zgodny zarówno z powierzchnią kołnierza, jak i chemią wody morskiej. Dla usługi klasy 150 RF powszechnie stosuje się skompresowaną arkuszową uszczelkę bezazbestową. Dla wyższych temperatur lub bardziej agresywnych warunków eksploatacyjnych stosuje się uszczelki spiralne z wkładką z PTFE lub grafitu.
W Twoim zapytaniu ofertowym należy podać:
-
"Materiał śrub: [B7/2H, B8/8M, Monel K-500 lub określona klasa]. Wcześniej uwzględnić śruby w ofercie."
-
"Materiał uszczelki: [skompresowana arkuszowa uszczelka bezazbestowa, uszczelka spiralna z wkładką z PTFE lub określony]. Wcześniej uwzględnić uszczelki w ofercie."
-
"Wymagania dotyczące izolacji galwanicznej: [wymagane uszczelki / tulejki izolacyjne / nie są wymagane]."
Jeśli kołki i uszczelki nie znajdują się w zapytaniu ofertowym (RFQ), nie będą one zawarte w ofercie — a więc będziecie je zakupować osobno, u innego dostawcy, z innym czasem realizacji. Traktuj połączenie śrubowe jako jeden zestaw, a nie trzy osobne pozycje .
Krok 6: Wyraźnie określ wymagania dotyczące kontroli i dokumentacji
Zapytanie ofertowe (RFQ) dotyczące stopów miedzi i niklu, które nie określa wymagań kontrolnych, skłania dostawcę do zaproponowania minimalnego zakresu. Następujące elementy należy wyraźnie określić jako dostarczane produkty, a nie zakładać ich domyślnie:
-
Certyfikat badania hutniczego (EN 10204 3.1 lub 3.2, zgodnie z określeniem w kroku 3)
-
Raport PMI (Positive Material Identification) — potwierdza skład stopu na rzeczywistych elementach, a nie tylko na certyfikacie partii
-
Raport z pomiarów wymiarowych — potwierdza kluczowe wymiary (grubość ścianki, średnicę wewnętrzna, wymiary powierzchni kołnierza)
-
Certyfikat kontroli przez podmiot niezależny (jeśli wymagane) — wydany przez wskazaną organizację klasyfikacyjną lub jednostkę inspekcyjną
-
Dokumentacja obróbki cieplnej — szczególnie w przypadku kształtek spawanych oraz elementów poddanych odpuszczaniu naprężeń
-
Lista pakowania z możliwością śledzenia numeru partii cieplnej — łączy każdy fizyczny element z certyfikatem
Różnica między certyfikatem, na którym podano jedynie „C70600”, a certyfikatem, w którym podano rzeczywiste zawartości Fe (1,45 %) i Mn (0,62 %), to różnica między kołnierzem trwającym 20 lat a kołnierzem ulegającym korozji punktowej po trzech latach. Określ, jakie dane mają znaleźć się w certyfikacie.
Krok 7: Włącz warunki handlowe i logistyczne
Specyfikacja techniczna bez warunków handlowych stanowi niekompletny wniosek o ofertę. Włącz:
-
Podział ilościowy według rozmiaru, typu i klasy — bezpośrednio z izometrycznego rysunku rurociągu lub zestawienia materiałów
-
Wymagana data dostawy oraz miejsca dostawy
-
Incoterms (FOB, CIF, EXW itp.)
-
Wymagania dotyczące oznakowania — numer partii cieplnej, rozmiar, norma oraz stop muszą być wytrawione lub naniesione na każdy element
-
Wymagania dotyczące opakowań — końcówki zamykające, drewniane obudowy, bariera przeciw wilgoci do transportu morskiego
-
Dopuszczalna częściowa dostawa — tak lub nie
Podział ilościowy według rozmiaru, klasy i kierunku montażu, opracowany na podstawie izometrycznych rysunków technicznych, skraca czas realizacji typowego zamówienia o co najmniej dwa tygodnie, ponieważ dostawca może przeprowadzać kucie partii według rozmiaru zamiast przygotowywać pojedyncze elementy .
Praktyczny szablon wniosku o wycenę (RFQ)
Oto skondensowana struktura wniosku o wycenę (RFQ), którą można dostosować:
Temat: Wniosek o wycenę (RFQ) — kształtki i kołnierzowe z miedziowo-niklu dla [Nazwa projektu]
1. Zakres dostawy: Kształtki spawane czołowo, kute kształtki oraz kołnierze z Cu-Ni 90/10 (UNS C70600) do systemu chłodzenia wodą morską.
2. Wymagania techniczne:
-
Stop: UNS C70600, skład chemiczny zgodnie z ASTM B466/B467/B151
-
Kołnierzki: ASTM B466 (bezszwowe), wymiary ASME B16.9
-
Kołnierzki kute: ASTM B151, wymiary ASME B16.11, ciśnienie robocze 3000 lb
-
Kołnierze: ASTM B151/B122, ASME B16.5, klasa 150, powierzchnia RF
-
Śruby i nakrętki: A193 B8M / A194 8M, w zestawie
-
Uszczelki: skompresowane, bezazbestowe, klasa 150, powierzchnia RF, w zestawie
3. Certyfikaty:
-
Certyfikat EN 10204 3.1 MTC dla każdej partii stopu
-
Raport PMI dla 100 % kołnierzy
-
Raport z pomiarów wymiarowych
4. Inspekcja niezależna: [Wymagane / Nie wymagane]. Jeśli wymagane: [ABS / DNV / CCS].
5. ilość: [Lista przyczepiona według średnicy, typu i klasy]
6. Dostawa: [Data] do [Lokalizacja], [Incoterms]
7. Oznakowanie: Numer partii, średnica, norma oraz stop na każdej sztuce.
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
TL
VI
TH
TR
GA
CY
BE
IS